Функції клавіш домашніх спліт систем не надто відрізняються одна від одної. У преміум комплектаціях відомих брендів Cooper Hunter, Gree, Mitsubishi Electric, Panasonic, LG можуть додаватися додаткові кнопки очищення повітря, кочення вертикальних жалюзі, тихого режиму і тижневого програмування. Розглянемо значення кнопок на пульті кондиціонера Купер Хантер.
-
- ON/OFF – увімкнення і вимкнення спліт системи відповідно. При цьому моделі якісних брендів під час вимкнення агрегату зберігають свої налаштування під час подальшого ввімкнення.
- Значок “+”, “-” або “△”, “▽” – регулювання температури в більшу і меншу сторони.
- Кнопка mode на пульті кондиціонера перекладається як “вибір режиму”. Клавіша моде перемикає режими переважно з охолодження на обігрів і навпаки. Всього 5 доступних режимів: охолодження, обігрів, осушення, автоматичний режим, вентилятор.
- Переклад кнопки swing або air swing залежно від моделі означає “гойдання”, тобто гойдання вертикальної шторки. Можна вибрати автоматичне погойдування вгору-вниз або зафіксувати шторку в одному з комфортних положень для запобігання обдування людини холодним повітрям наприклад.
- Значок ялинки з будиночком передбачає ввімкнення функції очищення повітря.
- Кнопка temp на пульті кондиціонера змінює відображення температури на дисплеї внутрішнього блока на вуличну або поточну в кімнаті. За замовчуванням дисплей показує бажану і встановлену температуру користувачем. Натисканням на клавішу темп (тільки в деяких моделях), можна дізнатися реальну температуру в приміщенні без використання інших пристроїв.
- Клавіша Clock дає змогу задати точний час, потрібний для подальшого програмування спліт-системи.
- Функція Turbo запускає турбо режим. Вентилятор внутрішнього блоку починає обертатися на максимальних обертах. Корисно, коли потрібно охолодити кімнату в найкоротші терміни.
- Кнопка Fan на пульті кондиціонера перекладається як “вентилятор”. Дозволяє задати швидкість обдування роздаткового барабана від меншого до більшого. Щоб не морочитися можна встановити значення Fan в “Авторежим”.
- Функція I Feel потрібна для перемикання датчика зчитування температури з внутрішнього блоку на пульт ДУ. Корисна, щоб спліт-система не відключалася на обігрів, а працювала, поки не досягне температури в місці розташування пульта.
- Клавіша Sleep вмикає режим вимкнення кондиціонера через годину, дві або через програмований час. Наприклад, лягаючи спати, ми хочемо, щоб охолоджувач відключився через годину
- Timer-ON – виставлення часу ввімкнення агрегату.
- Timer-OFF – програмування часу вимкнення спліт-системи
- Wifi – вмикає керування по вайфай модулю через телефон. Можна заздалегідь увімкнути охолоджувач, не перебуваючи вдома, і зайти в уже охолоджене приміщення.
- Light – вмикає і вимикає відображення температури на LED дисплеї. Іноді не хочеться бачити цифри внутрішнього блоку.
Конфігурація і значення кнопок на пульті кондиціонера в різних моделях одного бренду може змінюватися, оскільки пульти в бюджетних серій і преміум-сегмента відрізняються. Але основні клавіші залишаються без зміни